Ahhoy.me - Študentské projekty/Maturita - TestSLUŽBY: English Learning Centre Sliač

Naše KNIHY

Ahhoy.net

AhhoyBooks  - knižné vydavateľstvo, ktoré sa špecializuje na vydávanie publikácií v oblasti anglického jazyka a propagácie našich miest  – v dnešnej sofistikovanej dobe s odkazmi na online prílohy. Keďže sme aj “environmentally friendly – priateľský voči prírode”, každú našu edíciu bude sprevádzať aj podpora starostlivosti a výsadby stromov.

___________________________________________________________________________________________________________

ENGLISH IDIOMS & PROVERBS 1

ENGLISH IDIOMS & PROVERBS

ENGLISH IDIOMS & PROVERBS

Cena: 4,49 € /  bez poštovného a balného

Veľkosť: 14 x 14 cm, 62 strán, tvrdá väzba

Jazyk: angličtina

Kúpiť knihu: info@sliacdnes.sk, 0944 152 291, v e-shope tu

Ukážka ENGLISH IDIOMS & PROVERBS 1

Prvá zo série knižiek o anglických frázach a prísloviach doprevádzaných ilustráciami. Aj keď len v anglickom jazyku, je písaná formou, ktorú zvládnu aj menej zdatní “angličtinári”. Každá fráza je vysvetlená a väčšinou má opísaný aj svoj pôvod. Perfektný darček všetkým, ktorí majú radi anglický jazyk a za dobrú cenu. Možno aj na rozmýšľanie aká fráza v slovenčine sa hodí ku tej anglickej…

 

_____________________________________________________________________________________________________

AHHOY ENGLISH

Ahhoy English

Ahhoy English

Cena: 2.99 € / bez poštovného / množstevné zľavy pre školy – možno aj darček…

VeľkosťA5 (15×21 cm), 64 strán

Kúpiť knihu: info@sliacdnes.sk, 0944 152 291  (s každým zákazníkom komunikujeme osobne), predajňa skrípt a kopírovacie centrum TU Zvolen, v E-shope tu.

Ukážka: AHHOY ENGLISH

 

Unikátna štruktúrovaná publikácia pre všetkých žiakov od 12 rokov, študentov a učiacich sa anglický jazyk. Jednoducho vysvetlené pravidlá anglického jazyka doplnené príkladmi v prehľadnej dvojfarebnej grafickej štruktúre. Doplnené o priestor na vlastné poznámky podľa potreby. QR kód na konci knihy vám umožní overiť si online vaše vedomosti neustále pribúdajúcimi testami. Maturita, písomka – žiaden problém. Vhodná aj pre rodičov, ktorí sa učia angličtinu spolu s deťmi a možno tento jazyk zatiaľ neovládajú na 100%. Vynikajúca pomôcka pre štúdium angličtiny. YES, YOU CAN LEARN ENGLISH

__________________________________________________________________________________________________________

SLIAČ

Sliač

Sliač

Cena: 3,49 € / bez poštovného / množstevné zľavy

Veľkosť14×14 cm, 70 strán

Jazyk: slovenčina, angličtina

Kúpiť knihu: info@sliacdnes.sk (s každým zákazníkom komunikujeme osobne), predajné miesta tu

Ukážka: Sliač

Nová publikácia o Sliači v  malom formáte vydaná  v rámci projektu Ahhoy Sliač – We Heart Slovak Towns. Knižka obsahuje fotografie a krátke texty v slovenskom a anglickom jazyku o našom meste Sliač. K publikácií je vytvorená aj internetová stránka s pribúdajúcimi, podrobnejšími informáciami a tipmi na aktivity v okolí. Je obohatením už  existujúcich publikácií o našom meste pre občanov a návštevníkov, aj zo zahraničia. Vynikajúca publikácia pre propagáciu mesta Sliač a skvelý darček pre jeho návštevníkov.

 Angličtina – ťahák

Váš príspevok

Váš e mail nebude zobrazený..

(required)