Oľga Hradecká zlepšila slovenský rekord

20.5.2019

ATLETIKA
Na športových hrách  Deň kladiva v Dolnom Kubíne, ktoré sa konali 11.5.2019 získala O. Hradecká striebornú medailu medzi veteránkami a výkonom 27.83 m zlepšila slovenský rekord o 3 metre vo svojej kategórii.

FUTBAL
Muži A (19.5.2019)
FK Zvolenská Slatina – FK Slovan Kúpele Sliač 0:4 (0:1)

Muži B (18.5,2019)
Veľká Lúka – TJ Tatran VLM Pliešovce B 3:3 (1:1)

Dorast (19.5.2019)
MFK Strojár Krupina – FK Slovan Kúpele Sliač 0:1 (0:0)

Starší žiaci (15.5.2019)
FK 34 Brusno-Ondrej – FK Slovan Kúpele Sliač 0:5 (0:1)

Športové výsledky

13.5.2019

FUTBAL

Muži B (11.5,2019)
OŠK Dobrá Niva B – Veľká Lúka  1:4 (1:2)

Dorast (11.5.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – MŠK Tisovec 5.0 (2:0)

Starší žiaci (11.5.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – FC Slovan Divín 11:0 (3:0)

Výsledky futbalových zápasov

6.5.2019

FUTBAL
Muži A (5.5.2019)
OTJ Hontianske Nemce – FK Slovan Kúpele Sliač 3:0 (1:0)

Muži B (5.5,2019)
Veľká Lúka – TJ Družstevník Senohrad 1:1 (1:1)

Starší žiaci (4.5.2019)
TJ ŠTART Kokava nad Rimavicou - FK Slovan Kúpele Sliač 1:5 (1:1)

TTC Sliač v strede tabuľky

3.5.2019

TTC Sliač

TTC Sliač

Stolnotenisový klub mesta Sliač sa umiestnil na konečnom 5.mieste z celkového počtu desiatich tímov (ročník 2016/17 – 6.miesto, 2017/18 – 3.miesto) v 2.triede oblastnej súťaže okresov Detva, Krupina a Zvolen.

Na začiatku súťaže z klubu odišli štyria hráči základnej zostavy a po jesennej časti bol kub na 7.mieste.

V zimnej časti posilnil klub P. Gajdoš ml., ktorý svojimi výkonmi pomohol klubu zlepšiť umiestnenie o dve priečky.

Zaujímavosťou bolo tiež, že za klub nastúpil aj starý otec, syn a vnuk.

Okrem poďakovania všetkým členom klubu patrí osobitná vďaka P. Gajdošovi st., ktorý bol počas celej súťaže nepostrádateľnou súčasťou tímu.

Výsledky zápasov z pohľadu TTC Sliač:

Sliač 5. Kriváň B 1. TU Zvolen 2. Kováčová 3. Podzámčok 4. V. Lúka B 6. Bzovík B 7. Pliešovce B 8. D. Badín 9. Bzovík C 10.
Doma

Vonku

9:9

7:11

0:18

6:12

4:14

7:11

3:15

9:9

16:2

3:15

14:4

4:14

11:7

11:7

14:4

11:7

16:2

15:3

Úspešnosť jednotlivcov 2018/19

Úspešnosť v štvorhrách 2018/19

Súpiska: A. Šmál, D. Neméti, J. Dandul, P. Gajdoš, P. Gajdoš ml., R. Karniš, T. Hamáry – kapitán. 

Športové výsledky

29.4.2019

ŠACH
Posledné kolo  11.kolo v šachu z nedele 14.4.2019 3.ligy C2

ŠK Podpolanie Detva – ŠK Slovan Sliač 6,5:1,5

Náš klub sa umiestnil na konečnom 10.mieste, čo bolo ovplyvnené neobvykle vysokým počtom remíz, celkovo štyrmi.

FUTBAL
Muži A (27.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – OFK Sebechleby 5:1 (1:0)

Muži B (27.4.2019)
MFK Vigľaš-Pstruša – Veľká Lúka 1:5 (1:2)

Dorast (28.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – FK BREZNO 3:2 (1.1)

Starší žiaci (27.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – OŠK Radzovce 4:0 (3:0)

NOHEJBAL
NK Ružomberok – NK Sliač 1 : 6

Aj keď celkový výsledok by naznačoval na jednoznačný priebeh opak bol pravdou,
až 5 zápasov sa hralo na 3 sety. Sliač ukázal v záverečných setoch pevnejšie nervy,
silnejšiu lavičku a z Ružomberka si odnáša všetky body.

 

Športové výsledky

24.4.2019

FUTBAL
Muži A (20.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – TJ Agro Ostrá Lúka 1:1 (1:0)

Muži B (21.4.2019)
Veľká Lúka (Sliač B) – TJ Sokol FO Sielnica 1:0 (0:0)

Dorast (21.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – MFK Detva 4:1 (3:0)

Starší žiaci (20.4.2019)
MFK Vigľaš-Pstruša – FK Slovan Kúpele Sliač 1:6 (0:2)

Športové výsledky

8.4.2019

FUTBAL
Muži A (6.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – TJ Slovan Dudince 2:3 (0:1)

Muži B (7.4.2019)
Sliač B (Veľká Lúka) – OŠK Sása 10:4 (3:2)

Dorast (7.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – FK Mesta Tornaľa 5:0 (2:0)

Starší žiaci (6.4.2019)
FK Slovan Kúpele Sliač – MŠK NOVOHRAD Lučenec 7:0 (7:0)

Bronz pre Oľgu Hradeckú

2.4.2019

O. Hradecká

O. Hradecká

Na halových Majstrovstvách sveta veteránov v poľskej Toruni dosiahla vynikajúci úspech naša pretekárka O. Hradecká, a to tretie miesto v hode kladivom.

Okrem toho súťažila aj ďalších dvoch disciplínach, v hode oštepom (5.miesto) a v hode diskom (9.miesto).

 

 

 

 

 

 

STOLNÝ TENIS
ŠK Prameň Kováčová A – TTC Sliač A 11:7

FUTBAL
Muži A (30.3.2019)
MFK Vigľaš-Pstruša – FK Slovan Kúpele Sliač 1:1 (1:1)

Muži B (31.3.2019)
ŠK Litava – Veľká Lúka 2:3 (1:2)

Dorast (30.3.2019)
FTC Fiľakovo – FK Slovan Kúpele Sliač 1:0 (0:0)

NOHEJBAL
1. kolo SNL – stred (30.3.2019)
NK Sliač – NK Tornaľa 5:2

NK Sliač – NK Revúca 2:5

Lukostrelci opäť úspešne

25.3.2019

LUKOSTREĽBA

Orlík Sliač

Orlík Sliač

Naši lukostrelci majú za sebou náročný víkend kedy absolvovali Majstrovstvá Slovenska mládeže v halovej lukostreľbe 2019 vo Viničnom.

Celkovo sa tohto podujatia zúčastnilo rekordných 162 účastníkov. V sobotu absolvovali lukostrelci kvalifikáciu a v nedeľu museli prejsť cez eliminačné súboje, ktorých výsledok závisel nielen od zvládnutej techniky ale aj o mentálnej sile keďže o výsledku rozhodovali doslova milimetre.
ŠK ORLÍK SLIAČ, ale aj mesto Sliač, na tomto významnom národnom podujatí reprezentovalo 12 lukostrelcov a domov priniesli dve zlaté, dve strieborné a dve bronzové medaile.

Okrem toho sa tento víkend jednému z našich lukostrelcov podarilo prekonať aj SLOVENSKÝ REKORD v kategórií Chrobáci (do 10 rokov) v streľbe z holého luku.
V sérii Slovenského pohára v halovej lukostreľbe si naši lukostrelci doniesli domov jeden zlatý, tri strieborné a tri bronzové poháre.
Týmto sa ukončila halová sezóna a už budúci víkend začne 3D lukostreľba na prvom kole Slovenského pohára v 3D, ktoré sa bude konať v Myjave.

STOLNÝ TENIS
(predohrávka 15.3.2019)
TJ Podzámčok A – TTC Sliač A 9:9

24.3.2019
TTC Sliač A – Tatran VLM Pliešovce B 11:7

ŠACH
24.3.2019
ŠK Slovan Sliač -  ŠK Magnezit Jelšava B 4:4

10.3.2019
ŠK Slovan Sliač - ŠK Postoj Kremnica 5:3

FUTBAL
Muži A (23.3.2019)
Sliač – Stožok 2:4 (1:2)

Muži B (23.3.2019)
Krupina B – Sliač (V. Lúka) B 0:0

Dorast U19 (24.3.2019)
Sliač – Hnúšťa 3:1 (1:0)

Športové výsledky

11.3.2019

STOLNÝ TENIS
TTC Sliač A – STK Kriváň B 9:9